Polish Cup
Warszawa, 10-11-2018
Entry deadline: środa, 7 listopada 2018 22:00
(Today : 31-05-2020)

Number of registered couples: 261 Number of entries: 453

Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~8 h, 30 min
Juvenile I ST [4] Final ~10 min
1Aderek DawidZimak BlankaTOP DANCE Pruszków, Poland
2Korosteljov ArseniLavrik Rada ArtemiaKREEDO DANCE TallinnEstonia
3Starikov MatveyShashkova AlexandraS.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 AstanaKazakhstan
4Wójcik WojciechSiudzińska AntoninaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz, Poland
5Syguła AleksanderSuda Oliwia, PolandData wycofania: 31-05-2020 21:28
6Czajkowski KrzysztofDasiewicz JoannaTOP DANCE Pruszków, PolandData wycofania: 31-05-2020 21:28
Juvenile I+II ST [15] 1/4 Final ~40 min
1Mech KarolSadowska Marianna, Poland
2Jarosz JanNowak Weronika, Poland
3Akimov MaksimHuťková DarinaTK HENZELY KroměřížCzech Republic
4Ašeriškis RytisDainutytė EsteraEDITOS DANIŪTĖS ŠOKIŲ STUDIJA KaunasLithuania
5Kobrynets AndreiAlferova Anastasia GRACIA GrodnoBelarus
6Kondratov Serhii Gradinar Vladyslava MEGADANCE OdessaUkraine
7Korosteljov ArseniLavrik Rada ArtemiaKREEDO DANCE TallinnEstonia
8Korotin EmilKybartaite MeidaKREEDO DANCE TallinnEstonia
9Lubianets Yulian Hretskaya NikolGRACIA GrodnoBelarus
10Martyniuk Maksym Tretyak Ulyana ESTET LvivUkraine
11Romanovich ZaharGrichtchenko YanaGRACIA GrodnoBelarus
12Rumiński GracjanWoźniak NataliaTOP DANCE Pruszków, Poland
13Sidelskij MaksimZymanciute IzabeleMJ DANCESPORT ACADEMY VilniusLithuania
14Starikov MatveyShashkova AlexandraS.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 AstanaKazakhstan
15Veide RichardKerde ElenoraGOLDEN DANCE CLUB/PRESTIGE Tallinn/tartuEstonia
16Syguła AleksanderSuda Oliwia, PolandData wycofania: 31-05-2020 21:28
17Głuchowski JakubDrwięga KatarzynaKTT DUET Warszawa, PolandData wycofania: 29-10-2018 13:17
Dzieci Młodsze OPEN Komb. 4T [5] Final ~10 min
1Aderek DawidZimak BlankaTOP DANCE Pruszków
2Babkin MihailShaludzko ValeriyaGARCIA Grodno
3Korosteljov ArseniLavrik Rada ArtemiaKREEDO DANCE Tallinn
4Moiseev IvanMoiseeva AnastasiaGRACIA Grodno
5Wójcik WojciechSiudzińska AntoninaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz
6Syguła AleksanderSuda OliwiaData wycofania: 31-05-2020 21:28
7Czajkowski KrzysztofDasiewicz JoannaTOP DANCE PruszkówData wycofania: 31-05-2020 21:28
Junior I LA [22] 1/4 Final ~40 min
1Latoszek JakubBociąg Marika, Poland
2Sołtysiński KrystianKruger Julia, Poland
3Ciesielski MateuszKrzemińska Kaja, Poland
4Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra, Poland
5Akimov MaksimHuťková DarinaTK HENZELY KroměřížCzech Republic
6Forostianov Dmytrii Minkova VeronikaMEGADANCE OdessaUkraine
7Golovchenko Yevgen Hrynenko AnastasiiaMEGADANCE OdessaUkraine
8Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
9Isganaitis JuliusPlytnykaite EvitaEDITA DANIUTE DANCE STUDIO KaunasLithuania
10Kalinskyi Danylo Poshyvak MartaBRAVO Lviv Ukraine
11Lukoika AliakseiBabkina AnastasiaGRACIA GrodnoBelarus
12Mitiev Maksym Inje Daria MEGADANCE OdessaUkraine
13Nupreichuk PavelTarasevich AnhelinaBELARUS BelarusBelarus
14Pavlov NikitaMalakhova TaisiaIMPERIA MoscowRussian Federation
15Rinne Richard EricSoorumaa KristiinGOLDEN DANCE CLUB TallinnEstonia
16Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL Kraków, Poland
17Sapojnikov AdamSakharov YasminDANCE LINE Rishon LezionIsrael
18Skrjabin LevPchelkina MirraKREEDO DANCE TallinnEstonia
19Smirnov IvanJeved AngelinaHALLMARK DANCING CENTER LimassolCyprus
20Svagzdys GustasGrikstaite GuosteE.DANIŪTĖS ŠOKIŲ STUDIJA KaunasLithuania
21Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
22Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFALCON Płock, Poland
WDSF Open Junior II LA [25] 1/4 Final ~40 min
1Pacan Kajetan AdamKowal Małgorzata, Poland
2Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia, Poland
3Krajniewski KamilZakrzewska Paula, Poland
4Bartkowski JędrzejKozioł NataliaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
5Buyel MikitaMoiseeva MariaBelarus
6Felcman MatyasRuzickova LucieCzech Republic
7Golovchenko Yevgen Hrynenko AnastasiiaUkraine
8Ilichyov ArtyomPolina SegalKazakhstan
9Jantson MihkelSkvortsova AlexandraEstonia
10Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA Koszalin, Poland
11Khlebnov MatveyGoncharenko VarvaraRussian Federation
12Kindsigo Marco Marjapuu LiseteEstonia
13Korosteljov SaveliSagur KristiinEstonia
14Lepiste AdreasDzevulskaja SofiaEstonia
15Maxim GramaVladimirova Alexandra Russian Federation
16Mudarissov RodionShchurova EmiliaFinland
17Mylek DominikBajgarová MichaelaCzech Republic
18Pavlov NikitaMalakhova TaisiaRussian Federation
19Rascius NojusPaulauskaite VaivaLithuania
20Savtšuk MaksimPärn Sabine LiisaEstonia
21Sergazin AmirlanGavrilova YuliyaKazakhstan
22Shpigel Artem Samordina ValeriiaRussian Federation
23Sterczewski PiotrPaciorek PaulinaAKTT Szczecin, Poland
24Symonenko YuriyKozakevych RoksolanaUkraine
25Veide RobertPadar Amanda RebecaEstonia
Rising Stars OPEN ST [29] 1/8 Final ~80 min
1Smoliński KonradKapusta Natalia
2Borowski PiotrKról Ewelina
3Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna
4Biernat JarosławRutkowska Wiktoria
5Czerski NorbertTygielska Karolina
6Greczyński KacperDąbrowska Natalia
7Plona PatrykDębek Julia
8Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaUKS FEELING Warszawa
9Blazek TomasBlazekova MariaTSK TOP DANCE Zilina
10Donato Luciano Diodati AdeleSTUDIO DANZE MAGNELLI Cosenza
11Ezhov SemenButuzova MariannaPODGORICA Podgorica
12Fumagalli LucaRinaldi GloriaSTUDIO DANZE MAGNELLI Cosenza
13Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT Szczecin
14Janonis TomasCarbone AnnaEDITA DANIUTE DANCE STUDIO Kaunas
15Kachan AntonSneguir AnnaGALAKTIKA Minsk
16Kukliński FilipKuklińska MichalinaCONTRA SPORT Warszawa
17Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS Toruń
18Lin DanielChen AngelinaCHINESE TAIPEI DANCE SPORT FEDERATION Taipei
19Nahirnyak VolodymyrShulima OleksandraESTET Lviv
20Pugliese SamueleStavale FedericaSTUDIO DANZE MAGNELLI Cosenza
21Sawicki JakubMiłek DagmaraCONTRA SPORT Warszawa
22Shmyrov SergiiVoronaia KaterynaGRACIA Kiev
23Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK Lublin
24Tudor-Popescu AndreiMosteanu AndreeaPHOENIX Bucuresti
25Turebekov TaukeImbondo SofiaUNI-DANCE BRATISLAVA Bratislava
26Urbański PawełCieślińska Melania HonorataUKS FEELING Warszawa
27Wojtania SebastianSzałęga KamilaMAGIC Zielona Góra
28Yasinsky OlegPiatina KristinaMATADOR Yerevan
29Zhussipbay AlibekKargabaeva AluaFLAIR Almaty
30Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaSTREFA TAŃCA WarszawaData wycofania: 29-10-2018 10:57
WDSF Open Youth LA [45] 1/8 Final ~90 min
1Ledwosiński KarolAntoniewicz Aleksandra, Poland
2Sawiński FryderykSzwaja Agata, Poland
3Borowski PiotrKról Ewelina, Poland
4Greczyński KacperDąbrowska Natalia, Poland
5Humin AureliuszGrzęska Oliwia, Poland
6Hańczyk ŁukaszRoth Weronika, Poland
7Barłóg HubertLewandowska Marcelina, Poland
8Agafonov RomanDmitrieva EkaterinaRussian Federation
9Bohdan Pavlyk Hula OksanaUkraine
10Borovski DmitriAlexandrova AlisaFinland
11Burdakin Alexey Arno AngelikaEstonia
12Burshteyn ShonDi Maria EricaIsrael
13Bykovsky SergeyZhukova UlianaRussian Federation
14Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM Warszawa, Poland
15Efremenko Kirill Mishenkina AnnaRussian Federation
16Geraimovych Kostiantyn Halstsian Karyna Ukraine
17Grinevics Andrejs Dobrovolskyte KornelijaLatvia
18Hlaváč MarianMaturová TerezaCzech Republic
19Hlawiczka MartinŠkňouřil JoannaCzech Republic
20Ivacenkovs DenissRatniece AdrianaLatvia
21Kozhevnikov VladislavMetelitsa EleonoraRussian Federation
22Kruger AlexRomanowska MajaST PYRAS Toruń, Poland
23Kulikov EgorGoroshko MariaRussian Federation
24Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg, Poland
25Lin DanielChen AngelinaChinese Taipei
26Ortega Lleo RubenBeneyto Canet CarlaSpain
27Pogorzelski PiotrLatos MariaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
28Pugachev GermanTishova AriadnaRussian Federation
29Saoulidis Alexandros Orha AndreaGreece
30Sapojnikov GabrielHirshler AmitIsrael
31Senin MikitaBuzuk AlexandraBelarus
32Sergazin AmirlanGavrilova YuliyaKazakhstan
33Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa, Poland
34Stepanskyy VladyslavBudynkevych IrynaUkraine
35Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE Gdańsk, Poland
36Svoren VladyslavSyrkasheva OleksandraUkraine
37Symonenko YuriyKozakevych RoksolanaUkraine
38Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
39Toms NikitaSturaine LauraLatvia
40Vantsinov KirillDongauzer DariaRussian Federation
41Walas MateuszTomczak SandraTIGER-TEAM Łódź, Poland
42Wang TianHe JieruoChina, People's Republic of
43Więch MaciejDeluga KarolinaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
44Zhussipbay AlibekKargabaeva AluaKazakhstan
45Zveniatsky TomerTzukerman StefanyIsrael
46Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa, PolandData wycofania: 06-11-2018 14:39
47Munzar TadeášSvatoňová NelaCzech RepublicData wycofania: 31-05-2020 21:28
48Munzar TomášMottlová EliškaCzech RepublicData wycofania: 31-05-2020 21:28
Dorośli OPEN ST [12] 1/2 Final ~20 min
1Chien Thomas Hung Vinca CHINESE TAIPEI DANCE SPORT FEDERATION Taipei
2Ho Tsung-HsunHsieh Ya-Ni CHINESE TAIPEI DANCE SPORT FEDERATION Taipei
3Kędra KamilFroń Aleksandra WiktoriaPROFESSIONAL DIVISION - FTS Polska
4Levytskyy VsevolodVerbitska VeronicaUKRAINE Ukraine
5Mattioli Ezio Nedyalkova Vesela FLAME DANCE Plovdiv
6Motyl AndreyKim EkaterinaATMOSFERA Moscow
7Pecoraro CiccioPecoraro - Van Jole JasmijnDANSSPORT TEAM TOP DANCE Terneuzen
8Presnetsov VictorNam VeraATRIUM Saint-Petersburg
9Sadecki AndrzejNawrot KarinaPROFESSIONAL DIVISION - FTS Polska
10Ternovskikh SergeyAfanaseva ValeriaNEVSKY St. Petersburg
11Turkiv AndriyVysotska ElyzavetaORIGINAL Lviv
12Wołyniec StanisławTuńska KatarzynaPROFESSIONAL DIVISION - FTS Polska
WDSF World Open Adult LA [64] 1/16 Final ~140 min
1Humin AureliuszGrzęska Oliwia, Poland
2Sawiński FryderykSzwaja Agata, Poland
3Czerski NorbertTygielska Karolina, Poland
4Agafonov RomanDmitrieva EkaterinaRussian Federation
5Ankerstein Arthur Barbu Georgiana Germany
6Artiushkov VladislavVershinina SofiaRussian Federation
7Balan Marius Andrei Moshenska KhrystynaGermany
8Balandin ArturSalita AnnaGermany
9Bellavita SalvatoreUsanova MilenaAlbania
10Besedin RomanBeregova KristinaRussian Federation
11Borovski DmitriAlexandrova AlisaFinland
12Bychkov ViktorAtamanchuk AlinaRussian Federation
13Dembek MikołajOlubińska SylwiaST PYRAS Toruń, Poland
14Dermentli Oleksandr Virshubska MariiaUkraine
15Dumitrescu RazvanJoos JacquelineGermany
16Elfimov MaximChurikova EvgeniaRussian Federation
17Freimanis ArtursTulp MarinaLatvia
18Fridrich TomasJordanovova VeronikaCzech Republic
19Gal TomasKaraskova SabinaCzech Republic
20Galica DariuszYurash ViktoriiaBLACK DANCE Gdańsk, Poland
21Geraimovych Kostiantyn Halstsian Karyna Ukraine
22Grinevics Andrejs Dobrovolskyte KornelijaLatvia
23Hidi BalazsKis ViolettaHungary
24Hlaváč MarianMaturová TerezaCzech Republic
25Hlawiczka MartinŠkňouřil JoannaCzech Republic
26Iorgov OleksandrMityeva Maryna Ukraine
27Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki, Poland
28Klasz MarcinDana DominikaSKT STYL Kraków, Poland
29Kozel LubomirSirocakova AdelaCzech Republic
30Kozłowski KamilJamiołkowska AnnaCENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk, Poland
31Kravchenko Liybomyr Vatanska Valeriia Ukraine
32Kruger AlexRomanowska MajaST PYRAS Toruń, Poland
33Kucharczyk KonradEjsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
34Kukliński FilipKuklińska MichalinaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
35Kulebakin DmitrySviridenko DariaRussian Federation
36Kunda SzymonFrankowska SandraCKiS Skawina, Poland
37Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS Toruń, Poland
38Liaskovsky ArtyomZaputriaeva KseniaIsrael
39Lipowski JakubIlles Diandra-AnielaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
40Marcos Borjas EdgarNowak AlinaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
41Michalski KordianGrudzińska AleksandraTEMPO Bydgoszcz, Poland
42Murawski AntoniNowacka KlaudiaTEMPO Bydgoszcz, Poland
43Nahirnyak VolodymyrShulima OleksandraUkraine
44Nowoświat MikołajSamek MagdalenaST PERFECT STYL Kraków, Poland
45Opichal TomasManaskova MonikaCzech Republic
46Ovsievitch DavidStefkova KatarinaGermany
47Panasiuk AlexandrShpigel DariaRussian Federation
48Pushkin Vitaly Klimanova Ekaterina Russian Federation
49Rohde Malthe BrinchSorensen SandraDenmark
50Saoulidis Alexandros Orha AndreaGreece
51Sluk SerhiyKosohova SilvanaUkraine
52Sokyrka OlehRufinelli DeborahUkraine
53Stepanskyy VladyslavBudynkevych IrynaUkraine
54Svoren VladyslavSyrkasheva OleksandraUkraine
55Sztuce Vel Stuzmania EdgarDominguez Garcia GemmaSpain
56Turebekov TaukeImbondo SofiaSlovakia
57Vantsinov KirillDongauzer DariaRussian Federation
58Vantsinov KirillDongauzer DariaRussian Federation
59Venckus JokubasKlupsaite MigleLithuania
60Veskus Robin AlexanderGavrilova DianaEstonia
61Wang TianHe JieruoChina, People's Republic of
62Więch MaciejDeluga KarolinaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
63Zhumatayev AyanSalimova RaziyaKazakhstan
64Zhussipbay AlibekKargabaeva AluaKazakhstan
65Falke LeonShishkina AnastasiaGermanyData wycofania: 07-11-2018 12:28
66Kaczmarek Igor FilipPerl KarolinaFOCUS Szczecin, PolandData wycofania: 08-11-2018 16:51
67Lin DanielChen AngelinaChinese TaipeiData wycofania: 31-05-2020 21:28
68Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM Warszawa, PolandData wycofania: 31-05-2020 21:28
69Zhur IvanBykova Valeriya UkraineData wycofania: 07-11-2018 08:12
WDSF World Championships Adult Komb. 10T [0]
Szacowany czas trwania bloku (na podstawie liczby zgłoszeń wraz z rozpoczęciem oraz wręczeniem nagród): ~8 h, 30 min
Juvenile I LA [4] Final ~10 min
1Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA Kraków, Poland
2Korosteljov ArseniLavrik Rada ArtemiaKREEDO DANCE TallinnEstonia
3Starikov MatveyShashkova AlexandraS.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 AstanaKazakhstan
4Wójcik WojciechSiudzińska AntoninaSKT FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz, Poland
5Syguła AleksanderSuda Oliwia, PolandData wycofania: 31-05-2020 21:28
6Czajkowski KrzysztofDasiewicz JoannaTOP DANCE Pruszków, PolandData wycofania: 31-05-2020 21:28
Juvenile I+II LA [14] 1/2 Final ~30 min
1Jarosz JanNowak Weronika, Poland
2Mech KarolSadowska Marianna, Poland
3Akimov MaksimHuťková DarinaTK HENZELY KroměřížCzech Republic
4Ašeriškis RytisDainutytė EsteraEDITOS DANIŪTĖS ŠOKIŲ STUDIJA KaunasLithuania
5Kobrynets AndreiAlferova Anastasia GRACIA GrodnoBelarus
6Kondratov Serhii Gradinar Vladyslava MEGADANCE OdessaUkraine
7Korotin EmilKybartaite MeidaKREEDO DANCE TallinnEstonia
8Lubianets Yulian Hretskaya NikolGRACIA GrodnoBelarus
9Martyniuk Maksym Tretyak Ulyana ESTET LvivUkraine
10Rumiński GracjanWoźniak NataliaTOP DANCE Pruszków, Poland
11Sidelskij MaksimZymanciute IzabeleMJ DANCESPORT ACADEMY VilniusLithuania
12Starikov MatveyShashkova AlexandraS.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 AstanaKazakhstan
13Veide RichardKerde ElenoraGOLDEN DANCE CLUB/PRESTIGE Tallinn/tartuEstonia
14Zdanovich ValeraBorisevich SofiaGRACIA GrodnoBelarus
15Syguła AleksanderSuda Oliwia, PolandData wycofania: 31-05-2020 21:28
16Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA Kraków, PolandData wycofania: 30-10-2018 22:09
17Głuchowski JakubDrwięga KatarzynaKTT DUET Warszawa, PolandData wycofania: 29-10-2018 13:17
18Pach MateuszSzramik JuliaSKT PASJA Kraków, PolandData wycofania: 30-10-2018 22:09
Dzieci Starsze OPEN Komb. 6T [10] 1/2 Final ~20 min
1Mech KarolSadowska Marianna
2Jarosz JanNowak Weronika
3Ašeriškis RytisDainutytė EsteraEDITOS DANIŪTĖS ŠOKIŲ STUDIJA Kaunas
4Kondratov Serhii Gradinar Vladyslava MEGADANCE Odessa
5Korotin EmilKybartaite MeidaKREEDO DANCE Tallinn
6Martyniuk Maksym Tretyak Ulyana ESTET Lviv
7Pach MateuszSzramik JuliaSKT PASJA Kraków
8Rumiński GracjanWoźniak NataliaTOP DANCE Pruszków
9Veide RichardKerde ElenoraGOLDEN DANCE CLUB/PRESTIGE Tallinn/tartu
10Zdanovich ValeraBorisevich SofiaGRACIA Grodno
11Głuchowski JakubDrwięga KatarzynaKTT DUET WarszawaData wycofania: 29-10-2018 13:17
Junior I ST [19] 1/4 Final ~40 min
1Ciesielski MateuszKrzemińska Kaja, Poland
2Latoszek JakubBociąg Marika, Poland
3Sołtysiński KrystianKruger Julia, Poland
4Akimov MaksimHuťková DarinaTK HENZELY KroměřížCzech Republic
5Forostianov Dmytrii Minkova VeronikaMEGADANCE OdessaUkraine
6Golovchenko Yevgen Hrynenko AnastasiiaMEGADANCE OdessaUkraine
7Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
8Isganaitis JuliusPlytnykaite EvitaEDITA DANIUTE DANCE STUDIO KaunasLithuania
9Kalinskyi Danylo Poshyvak MartaBRAVO Lviv Ukraine
10Lukoika AliakseiBabkina AnastasiaGRACIA GrodnoBelarus
11Nupreichuk PavelTarasevich AnhelinaBELARUS BelarusBelarus
12Pavlov NikitaMalakhova TaisiaIMPERIA MoscowRussian Federation
13Rinne Richard EricSoorumaa KristiinGOLDEN DANCE CLUB TallinnEstonia
14Sapojnikov AdamSakharov YasminDANCE LINE Rishon LezionIsrael
15Skrjabin LevPchelkina MirraKREEDO DANCE TallinnEstonia
16Smirnov IvanJeved AngelinaHALLMARK DANCING CENTER LimassolCyprus
17Svagzdys GustasGrikstaite GuosteE.DANIŪTĖS ŠOKIŲ STUDIJA KaunasLithuania
18Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
19Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaFALCON Płock, Poland
WDSF Open Junior II ST [23] 1/4 Final ~40 min
1Gramatyka AntoniPaczosa Kornelia, Poland
2Pacan Kajetan AdamKowal Małgorzata, Poland
3Krajniewski KamilZakrzewska Paula, Poland
4Borkowski JanNowicka Natalia, Poland
5Bartkowski JędrzejKozioł NataliaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
6Buyel MikitaMoiseeva MariaBelarus
7Felcman MatyasRuzickova LucieCzech Republic
8Gays IvanRybina ValeriyaRussian Federation
9Ilichyov ArtyomPolina SegalKazakhstan
10Jantson MihkelSkvortsova AlexandraEstonia
11Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA Koszalin, Poland
12Khlebnov MatveyGoncharenko VarvaraRussian Federation
13Kindsigo Marco Marjapuu LiseteEstonia
14Korosteljov SaveliSagur KristiinEstonia
15Lepiste AdreasDzevulskaja SofiaEstonia
16Mašaro EdvardasRinkevičiūtė PatricijaLithuania
17Maxim GramaVladimirova Alexandra Russian Federation
18Savtšuk MaksimPärn Sabine LiisaEstonia
19Sergazin AmirlanGavrilova YuliyaKazakhstan
20Sergejevas MarkasGecevičiūtė IevaLithuania
21Shpigel Artem Samordina ValeriiaRussian Federation
22Sterczewski PiotrPaciorek PaulinaAKTT Szczecin, Poland
23Symonenko YuriyKozakevych RoksolanaUkraine
14-15 C ST [4] Final ~10 min
1Gankowski JakubKolasa Oliwia
2Buyel MikitaMoiseeva MariaGRACIA Grodno
3Ilichyov ArtyomPolina SegalSOFIYA Karaganda
4Kosikowski PawełKowalska ZuzannaATRIA Ostrołęka
5Datczuk PiotrKlim JuliaData wycofania: 05-11-2018 22:50
14-15 C LA [5] Final ~10 min
1Datczuk PiotrKlim Julia
2Buyel MikitaMoiseeva MariaGRACIA Grodno
3Ilichyov ArtyomPolina SegalSOFIYA Karaganda
4Kosikowski PawełKowalska ZuzannaATRIA Ostrołęka
5Symonenko YuriyKozakevych RoksolanaESTET Lviv
WDSF Open Youth ST [40] 1/8 Final ~90 min
1Nagrabski MichałFilińska Zofia, Poland
2Sawiński FryderykSzwaja Agata, Poland
3Greczyński KacperDąbrowska Natalia, Poland
4Barłóg HubertLewandowska Marcelina, Poland
5Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna, Poland
6Ledwosiński KarolAntoniewicz Aleksandra, Poland
7Borowski PiotrKról Ewelina, Poland
8Smoliński KonradKapusta Natalia, Poland
9Agafonov RomanDmitrieva EkaterinaRussian Federation
10Bohdan Pavlyk Hula OksanaUkraine
11Brynza SavelySpasova JuliaRussian Federation
12Burdakin Alexey Arno AngelikaEstonia
13Burneikis KarolisSekaite IzabeleLithuania
14Bykovsky SergeyZhukova UlianaRussian Federation
15Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM Warszawa, Poland
16Efremenko Kirill Mishenkina AnnaRussian Federation
17Ezhov SemenButuzova MariannaMontenegro
18Gasanov IlyaRaevskaya LiudmilaRussian Federation
19Grinevics Andrejs Dobrovolskyte KornelijaLatvia
20Kachan AntonSneguir AnnaBelarus
21Kozhevnikov VladislavMetelitsa EleonoraRussian Federation
22Kruger AlexRomanowska MajaST PYRAS Toruń, Poland
23Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Kołobrzeg, Poland
24Lin DanielChen AngelinaChinese Taipei
25Maxim GramaVladimirova Alexandra Russian Federation
26Munzar TadeášSvatoňová NelaCzech Republic
27Munzar TomášMottlová EliškaCzech Republic
28Pogorzelski PiotrLatos MariaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
29Pugachev GermanTishova AriadnaRussian Federation
30Sergazin AmirlanGavrilova YuliyaKazakhstan
31Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa, Poland
32Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE Gdańsk, Poland
33Surmach MikhailPravilava ValeryiaBelarus
34Symonenko YuriyKozakevych RoksolanaUkraine
35Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE Toruń, Poland
36Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK Lublin, Poland
37Utkin KirillDziuba MargaritaRussian Federation
38Vantsinov KirillDongauzer DariaRussian Federation
39Vinogradov IvanDiakova AnastasiaRussian Federation
40Zhussipbay AlibekKargabaeva AluaKazakhstan
41Bochenek KamilMierzwa PolaPM Lubin, PolandData wycofania: 05-11-2018 09:22
42Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa, PolandData wycofania: 06-11-2018 14:39
Rising Stars OPEN LA [24] 1/4 Final ~40 min
1Czerski NorbertTygielska Karolina
2Agafonov RomanDmitrieva EkaterinaCORONA Moscow
3Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAKTT Szczecin
4Galica DariuszYurash ViktoriiaBLACK DANCE Gdańsk
5Hansen Ole Thomas Bjerkås Julie Gudim KRISTIANSAND DANSEKLUBB Kristiansand
6Kassin MichałGarbowska DominikaBLACK DANCE Gdańsk
7Kravchenko Liybomyr Vatanska Valeriia MEGADANCE Odessa
8Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS Toruń
9Majkut PawełLopushynska IrynaSKT STYL Kraków
10Matovic AleksaKlenkovski JovanaBEODANCE Belgrade
11Nahirnyak VolodymyrShulima OleksandraESTET Lviv
12Nowoświat MikołajSamek MagdalenaST PERFECT STYL Kraków
13Pushkin Vitaly Klimanova Ekaterina VELVET Russian Federation
14Sapojnikov GabrielHirshler AmitDANCELINE Rishon Lezion
15Sluk SerhiyKosohova SilvanaBRAVO Lviv
16Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraSTREFA TAŃCA Warszawa
17Stepanskyy VladyslavBudynkevych IrynaESTET Lviv
18Svoren VladyslavSyrkasheva OleksandraESTET Lviv
19Tarasiuk MateuszLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Głogoczów
20Tleubergenov YeldanBogash YanaS.DANCE STUDIO, SDUSHOR 1 Astana
21Turebekov TaukeImbondo SofiaUNI-DANCE BRATISLAVA Bratislava
22Więch MaciejDeluga KarolinaCONTRA SPORT Warszawa
23Zhur IvanBykova Valeriya MEGADANCE Odessa
24Zhussipbay AlibekKargabaeva AluaFLAIR Almaty
25Falke LeonShishkina AnastasiaGRÜN-GOLD-CLUB BremenData wycofania: 07-11-2018 14:11
26Lin DanielChen AngelinaCHINESE TAIPEI DANCE SPORT FEDERATION TaipeiData wycofania: 31-05-2020 21:28
WDSF World Open Adult ST [69] 1/16 Final ~140 min
1Biernat JarosławRutkowska Wiktoria, Poland
2Smoliński KonradKapusta Natalia, Poland
3Greczyński KacperDąbrowska Natalia, Poland
4Andersen RobertPaduch KlaudiaFALA Sopot, Poland
5Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaUKS FEELING Warszawa, Poland
6Basin BorisShchekina ElizavetaRussian Federation
7Besedin AntonStrelkova Ekaterina Russian Federation
8Blazek TomasBlazekova MariaSlovakia
9Bodini MarcoCharitonovaite KristinaItaly
10Bredikhin AlexeyBredikhina DariaRussian Federation
11Brynza SavelySpasova JuliaRussian Federation
12Caliò SaverioProspero MariaItaly
13Corrodi DavideKucharczyk MajaSwitzerland
14Del Gaone MatteoUtkina EkaterinaRussian Federation
15Donato Luciano Diodati AdeleItaly
16Ezhov SemenButuzova MariannaMontenegro
17Fainsil TomasPosmetnaya ViolettaGermany
18Fridrich MiroslavFridrichova HedvikaCzech Republic
19Fumagalli LucaRinaldi GloriaIreland
20Gasanov IlyaRaevskaya LiudmilaRussian Federation
21Grinevics Andrejs Dobrovolskyte KornelijaLatvia
22Groeneveld JamieGroeneveld LesleyNetherlands
23Hofer KlemensWestermayer BarbaraAustria
24Ilčiukas MariusGoltsova OlgaLithuania
25Janonis TomasCarbone AnnaLithuania
26Jeschke JacekŻudziewicz HannaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
27Kachan AntonSneguir AnnaBelarus
28Kandaurov AntonBurgazlieva HristianaBulgaria
29Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki, Poland
30Khokhlov LeonidShoshneva AlexandraRussian Federation
31Koren AlexNovikova EkaterinaSlovakia
32Kucharczyk KonradEjsmont MartaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
33Kukliński FilipKuklińska MichalinaCONTRA SPORT Warszawa, Poland
34Kurttila AntonAnderson NinaFinland
35Lacitis VaidotasGolodneva VeronikaLithuania
36Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraST PYRAS Toruń, Poland
37Lin DanielChen AngelinaChinese Taipei
38Linis EdgarsAncane ElizaLatvia
39Ługowski Bartosz MiłoszPopek OliwiaPM Lubin, Poland
40Matovic AleksaKlenkovski JovanaSerbia
41Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM Warszawa, Poland
42Myćka Dariusz KrzysztofFreiberga MadaraUKS FEELING Warszawa, Poland
43Nahirnyak VolodymyrShulima OleksandraUkraine
44Nikitin EvgenyMiliutina AnastasiaRussian Federation
45Panasiuk AlexandrShpigel DariaRussian Federation
46Patti LorenzoMastropaolo MarinaItaly
47Pleshkov DmitriiKulbeda AnastasiiaRussian Federation
48Pugliese SamueleStavale FedericaItaly
49Redziuk RomanBasiuk ElizavetaUkraine
50Samosiuk AliaksandrTudvaseva YanaBelarus
51Sawicki JakubMiłek DagmaraCONTRA SPORT Warszawa, Poland
52Schastiev MikhailDiagileva AnastasiaRussian Federation
53Shmyrov SergiiVoronaia KaterynaUkraine
54Sodeika EvaldasZukauskaite IevaLithuania
55Stopka DariuszRek Karolina KonstancjaUKS FEELING Warszawa, Poland
56Stukalenko OleksiiStukalenko NataliiaUkraine
57Suchomski ŁukaszKruk NataliaDANCE IMPERIUM Pruszków, Poland
58Szkutnik BartłomiejBrychcy AgataUKS FEELING Warszawa, Poland
59Sztuce Vel Stuzmania EdgarDominguez Garcia GemmaSpain
60Ślusarski GrzegorzKarpińska PaulinaJANTAR Elbląg, Poland
61Tleubergenov YeldanBogash YanaKazakhstan
62Tudor-Popescu AndreiMosteanu AndreeaRomania
63Turebekov TaukeImbondo SofiaSlovakia
64Vinogradov IvanDiakova AnastasiaRussian Federation
65Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaSTREFA TAŃCA Warszawa, Poland
66Wapiński RafałLegutko DariaAKTT Szczecin, Poland
67Wojtania SebastianSzałęga KamilaMAGIC Zielona Góra, Poland
68Yasinsky OlegPiatina KristinaArmenia
69Zhussipbay AlibekKargabaeva AluaKazakhstan
70Szafrański JakubDenisiuk Julia Krystyna, PolandData wycofania: 31-05-2020 21:28
71Sawiński FryderykSzwaja Agata, PolandData wycofania: 31-05-2020 21:28
72Di Melfi GianlucaRonowska PaulinaSan MarinoData wycofania: 07-11-2018 14:09
73Hansen Ole Thomas Bjerkås Julie Gudim NorwayData wycofania: 31-05-2020 21:28
74Kozar Artur GerardPasieka Sandra KatarzynaUKS FEELING Warszawa, PolandData wycofania: 31-05-2020 21:28
75Kruger AlexRomanowska MajaST PYRAS Toruń, PolandData wycofania: 31-05-2020 21:28
WDSF Open Senior II ST [13] 1/2 Final ~30 min
1Alvaro AngelLopez Ana MariaSpain
2Bianchini GiuseppeDi Noto MariaItaly
3Cannello Mario Bruno Cecati Nicoletta Italy
4Ciarabellini EmilianoSusino MartinaItaly
5Fedyushin VladislavPerunova NataliaRussian Federation
6Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS Olsztyn, Poland
7Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCORTE DANCE PROGRESS Warszawa, Poland
8Mielcarek JarosławMielcarek HannaFOCUS Olsztyn, Poland
9Misztal PiotrMisztal MonikaCLASSIC DANCESPORT Warszawa, Poland
10Olkov EvgenyBelyaeva MarinaRussian Federation
11Patti LorenzoMastropaolo MarinaItaly
12Ramanauskas NerijusBieliniene SandraLithuania
13Trappolini GiuseppeAlessi RobertaItaly
14Kraiński JarosławKraińska AnnaJANTAR Elbląg, PolandData wycofania: 30-10-2018 15:51
15Wała AdamTargońska-Fira MagdalenaTHE BEST Gdańsk, PolandData wycofania: 05-11-2018 15:44
WDSF Open Senior III ST [7] Final ~10 min
1Bianchini GiuseppeDi Noto MariaItaly
2Caliò SaverioProspero MariaItaly
3Cannello Mario Bruno Cecati Nicoletta Italy
4Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS Olsztyn, Poland
5Misztal PiotrMisztal MonikaCLASSIC DANCESPORT Warszawa, Poland
6Patti LorenzoMastropaolo MarinaItaly
7Proietti StefanoIschiboni MarinaItaly